Konkurs "Mój anioł"

W okresie świątecznym p. Monika Wójtowicz z Punktu Przedszkolnego w Czółnach zorganizowała konkurs pt. "Mój anioł".

Konkurs cieszył sie dużym zainteresowaniem, gdyż wzięło w nim udział aż 7 przedszkoli (Punkt Przedszkolny w Czółnach, Sobieszczanach, Mariance, Przedszkole w Radawczyku, Krężnicy Jarej, Niedrzwicy Dużej i Przedszkole nr 53 w Lublinie) z których napłynęło 67 prac stworzonych przez dzieci.

Technika prac była dowolna płaska - wykorzystywane były różnorodne materiały - kredki, farby, plastelina, papier kolorowy, piórka kolorowe, wata, wstążki, bibuła, ryż, kasza, makaron, płatki kukurydziane, pestki dyni, wełna, brokat, cekiny. Do niektórych prac dołączona była kartka z wypowiedzią dziecka na temat "Anioł to..."

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 19 stycznia 2012 roku podczas IX Międzyszkolnego Przeglądu Teatrów Czółna 2012 - w skład komisji weszli: p. Izabela Mazurek z GOKSIRu, ks. Marian Kaczmara oraz pani dyr. Alina Kłos - dwie z wyróżnionych prac należały do naszych Punktów Przedszkolnych z Czółen - Bartłomieja Walczaka (4 lata) oraz z Marianki Emilki Paluch.

Jury oceniało prace pod kątem pomysłowości, walorów artystycznych i estetycznych oraz prawdopodobieństwa wykonania pracy samodzielnie przez dziecko.

Każde z uczestniczących w konkursie przedszkoli dostało w prezencie po jednej grze planszowej oraz podziękowanie za udział w konkursie, wszyscy mali uczestnicy konkursu dostali dyplom i upominek, a wyróżnione osoby otrzymały dyplomy z wyróżnieniem.

Prace wywieszone są na korytarzu w Szkole Podstawowej w Czółnach i można je obejrzeć. Zapraszamy!:)