Zabawa w Internecie

Poznaj ciekawe strony internetowe z których możesz korzystać. Pamiętaj, że możesz wchodzić na strony przeznaczone tylko dla dzieci. Najlepiej jeśli mają one taki znaczek.

Na stronie Świerszczyka www.swierszczyk.pl znajdziesz dużo informacji o najnowszym numerze czasopisma, możesz wysłać kartkę elektroniczną, są malowanki, gry, konkursy, możesz również zobaczyć teledyski znanych piosenek.

Jeśli lubisz ciekawe gry i zabawy, wejdź na stronę Misia Haribo www.haribo.com. Wybierz zakładkę Akademia Misia Haribo, a następnie zakładkę Dla dzieci > Ćwiczenie on-line > Gadżety, Stefa 9-13.

Super gry, również w języku angielskim, krzyżówki, puzzle, kolorowanki do wydrukowania znajdziesz na stronie www.czasdzieci.pl/dzieci.

Kolejna strona, która na pewno ci się spodoba to www.zyraffa.pl. Jest tu wiele zabaw, gier, labiryntów, układanek.

Kolejna strona jest w języku angielskim www.4kids2play.nl/eng. Znajdziesz na niej bardzo dużo zabaw i gier.

Na pewno lubisz filmy Disneya. Wejdź na stronę  www.disney.pl. Jest tutaj dużo kolorowanek do wydrukowania i dużo ciekawych gier.

Znasz na pewno taki program telewizyjny, a tutaj zapraszam cię na stronę internetową pełną atrakcji www.minimini.pl.

I kolejna strona związana z programem telewizyjnym  www.cartoonnetwork.pl.

Puzzle, gry typy Memory, malowanki znajdziesz na stronie http://www.jetixcce.com.

Następne super gry i zabawy czekają na ciebie na stronie Kisiela www.fisiel.pl. Zaproś rodziców na te stronę tu jest zakładka dla nich.

Kolejna strona to strona Kubusia.  Zobacz, jakie niespodzianki przygotował dla ciebie ten sympatyczny miś www.kubus.pl. Zaproś też swoich rodziców.

Zajrzyj na stronę www.dzieci.pl.

Super strona dla ciebie i twoich rodziców  www.sieciaki.pl.